F11 tuşuna basarak tarayıcınızın araç çubuklarını gizleyebilirsiniz.
FİLM TELİF HAKKI NEDENİYLE KALDIRILMIŞTIR.
Hemen Paylaş!
Yorum Yap

Sene 1974. Van’ın Gevaş ilçesi. Köyün futbolcu delikanlısı Rıfat askere gidiyor. Sevgilisi Asiye ise gururlu bir kız. Üzüldüğünü göstermek istemiyor.Köyün delisi Emin’se teknoloji meraklısı. Ama kontrol edemediği bir tiki var. Başkalarının hareketlerini tekrar etmek. Tüm köy halkı sinemayla yatıp sinemayla kalkıyor. Bir gün TRT’den bir ekip köye TV vericisi getirmek için geliyor ama işi ciddiye almıyor. Deli Emin’se televizyon olayını onur meselesi yapıyor ve bu yolda tek destekçisi ilçenin belediye başkanı Nazmi Bey.

İzlenme:
94.158
Orjinal Adı:
Vizontele
Yönetmen Adı:
Yilmaz Erdogan, Ömer Faruk Sorak
Yapım Yılı:
2001
IMDB Puanı:
7.8
Oyuncular:
Cem Yılmaz, Şafak Sezer, Demet Akbağ, Tolga Çevik, Yılmaz Erdoğan, Altan Erkekli, Erkan Can, Cezmi Baskın, Salih Kalyon, Erdal Tosun, Şebnem Sönmez, Zeynep Tokuş, Köksal Engür, İclal Aydın, Meral Çetinkaya, Sinan Bengier, Selahattin Taşdöğen, Serhat Özcan, Zerrin Sümer, Bican Günalan, Tuncer Salman, Yasemin Alkaya, Yaşar Cemil Akın, Betül Arım, Caner Alkaya, Yeşim Salkım, Mustafa Şen, Yaşar Akın, Şener Kökkaya, Deniz Erdoğan, Sinan Kılıç, Şahin Yaylı, Mesut Çakarlı, Can Kahraman, Şenol Ballı,

Vizontele Filmini Tek parça Full HD izle hakkında 3 yorum yapılmış...

  1. halil diyor ki:

    Çok güzel bi film ama çalışmıyor admin lütfen düzeltirsek bide hd olursa iyi olur

  2. Tarık Bulut diyor ki:

    SebastianınYerindeOlsam felan yine dersiniz ama Vizontele-1 filmini öyküsü ve müzikleri bakımından bu topraklarda yaşayan herkes izlemeli.

YORUM YAPIN


"cox gozeldi.admin cox sagol"
"tçok güzel film ama keşke türkçe dublaj olsaydı"
"kesinlikle tavsiye ediyorum izlenmesi gereken bir filmdir"
"açılmadı"
"merhaba büşra abla nasılsın ben iiim"